Seria "Thoughtless" autorstwa S.C Stephens

 

Pierewsza z książek opowiada historię Kiery, która wraz ze swoim chłopakiem, Dennym, przeprowadza się do Seattle. Denny podejmuje wymarzoną pracę w agencji reklamowej, a Kiera zaczyna studia na tamtejszym Uniwersytecie. Mieszkają razem w domu z najlepszym przyjacielem Dannego, Kellanem, który jest głównym wokalistą lokalnego zespołu rockowego, D-Bags. Kiera zmaga się z uczuciami jakie ma do dwóch mężczyzn i życia które starała się stworzyć z Dannym w nowym mieście zaczyna się sypać.

 

Książki są naprawdę przecudne. Okay, główna bohaterka w pierwszej i drugiej książce może wyprowadzić człowieka z równowagi, ale wcale to nie oznacza, że książki nie są warte przeczytania. Wręcz przeciwnie. Główni bohaterowie z książki na książkę, stają się coraz to bardziej dojrzali i powoli wszystkie ich sny zaczynają się spełniać. Moja ocena serii 5,0.

 

Serię „Thoughtless” polecam wszystkim którzy kochają dobre romanse i zespoły rockowe. Ja zakochałam się w tych książkach i oczywiście głównym bohaterze, Kellanie Kyle.

 

Ponieważ pani S.C. Stephens sama wydaje swoje książki, nie ma tłumaczenia polskiego. Książki są dostępne jak na razie tylko w orginale.